• Odwiedziło nas: 1120933

,,WE ARE THE CHAMPIONS..."

W środę 17 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyła się po raz siódmy Chełmżyńska Przedszkoliada Sportowa organizowana pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmży. W zawodach sportowych uczestniczyło siedem drużyn z placówek oświatowych, zarówno z Chełmży jak i okolic, a nasze przedszkole reprezentowała grupa MOTYLKI.  Z dumą informujemy, iż to nasza drużyna w tegorocznej Przedszkoliadzie zdobyła I miejsce, tym samym otrzymała PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CHEŁMŻY, który będzie z nami przez najbliższy rok. Jest to puchar przechodni, a nasze przedszkole po raz drugi z rzędu odniosło zwycięstwo w zawodach sportowych Dzieci z naszego przedszkola z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach, wspaniale się bawiąc, a pozostała część grupy kibicowała, zachęcając naszą drużynę do boju. MOTYLKI jesteśmy z Was dumni!