Naliczanie opłat za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu.

Przypominamy, iż obliczanie opłaty za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu odbywa się za pomocą aplikacji KIDSVIEW. .Zgodnie z ,,Regulaminem korzystania z aplikacji KIDSVIEW" w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chełmży, osoba przyprowadzająca i odbierająca dziecko do i z przedszkola zobowiązana jest zeskanować kod QR. Nie zeskanowanie kodu spowoduje naliczanie opłaty za godziny od 5.45 do 17.00. Rodzice zobowiązani są także do zaznaczania w aplikacji nieobecności dziecka do godz. 8.00 danego dnia. Brak zaznaczenia nieobecności w aplikacji, bądź zaznaczenie jej po godz. 8.00, powoduje naliczenie opłaty za wyżywienie dziecka w przedszkolu w danym dniu. Poinformowanie wychowawczyni grupy o nieobecności dziecka w przedszkolu, nie jest tożsame z zaznaczeniem nieobecności w aplikacji. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku braku możliwości zaznaczenia nieobecności dziecka poprzez aplikację, można ją zgłosić telefonicznie lub mailowo (wtedy jesteśmy w stanie zaznaczyć nieobecność dziecka, co spowoduje nienaliczanie opłat za przedszkole).

Opłata za wyżywienie dziecka w przedszkolu podawana jest rodzicom za bieżący miesiąc (np.. za marzec w marcu), zaś odliczenia za wyżywienie (nieobecność dziecka zgłoszona w terminie) rozliczane są za poprzedni miesiąc (np. w marcu odliczane są nieobecności z lutego). Rodzice dzieci 3 – 5 letnich uiszczają opłatę za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu, (godziny od 5.45 do 8.00 i od 13.00 do 17.00), za poprzedni miesiąc (np. w marcu rodzice płacą za godziny pobytu w lutym).

Dorota Górtowska - dyrektor przedszkola