KRASNOLUDKI i MĄDRE SOWY w Gostkowie.

Przedszkolaki z grupy KRASNOLUDKI i MĄDRE SOWY we wtorek 18 maja wraz z wychowawczyniami, udały się na wycieczkę do ,,Zagrody Edukacyjnej w Gostkowie”, by poznać warunki życia na wsi oraz zwierzęta tam hodowane. Już wyjście z autokaru było dla dzieci pełne emocji, ponieważ od samego progu przywitał je ogromny kaczor, który wywołał uśmiech na buziach przedszkolaków. Gdyby radości było mało gospodyni od razu zaprosiła dzieci na wyjątkowy plac zabaw. Przedszkolaki świetnie się bawiły jeżdżąc na gokartach, korzystając ze zjeżdżalni i kręcąc się na nietypowej karuzeli. Okazało się nawet, że w Gostkowie w maju można zjeżdżać na torze saneczkowym. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem karmiły kozy i owce, oglądały konie, lamy. Niezwykle łagodny kucyk pozwalał się dzieciom głaskać. Atrakcją okazał się przejazd wozem i zabawnymi pojazdami po okolicy.  Na zakończenie wycieczki był oczywiście piknik, również ze smakołykami przygotowanymi przez gospodarzy. Choć żal było wracać, a czas szybko minął w miłej, sielskiej atmosferze pełni pozytywnych wrażeń dzieci udały się w drogę powrotną do przedszkola. Bardzo dziękujemy Państwu Dzikowskim za miłe przyjęcie i gościnność.