• Odwiedziło nas: 1120942

W parku dinozaurów.

Przedszkolaki uwielbiają dinozaury, dlatego też w środę 10 maja dzieci z grupy MOTYLKI i SŁONECZKA pojechały na wycieczkę do JuraParku w Solcu Kujawskim Na początku odbył się spacer ścieżką prehistorycznych stworzeń, które mają autentyczne rozmiary. Różnorodność ponad setki dinozaurów zadziwiła nie tylko najmłodszych uczestników wycieczki. Gady wzbudzały niemały podziw i zainteresowanie. Przedszkolaki równie chętnie skorzystali z innych atrakcji JuraParku, takich jak: Park Rozrywki, Park Miniatur. Niezapomniane emocje wzbudziło oglądanie filmu edukacyjnego w kinie 5D, kiedy trójwymiarowe efekty pozwoliły odczuwać różnorodne wrażenia zmysłowe: dźwiękowe, zmysłowe, ruchowe. Wyjazd przysporzył wielu niezapomnianych wrażeń, a dzieci zapewniły, że odwiedzą to miejsce jeszcze nie raz.