• Odwiedziło nas: 1120933

Przedszkolaki w ,,Gziniance".

,,Gzinianka” to pełna uroku zagroda agroturystyczna, malowniczo położona  na terenie wsi Gzin w Nadwiślańskim  Parku Krajobrazowym, w pradolinie Wisły, w otoczeniu pięknych lasów pełnych licznie występujących bażantów, żurawi i czapli. Do ,,Gzinianki” w środę 10 maja wybrały się dzieci z grupy PSZCZÓŁKI i WESOŁE MISIE, gdzie miały okazje obserwować zwierzęta w  przydomowym zoo,  zobaczyć jak wyglądała starodawna kuchnia i jej wyposażenie, posmakować wyrobów przygotowanych przez Gospodarzy np. rogalików, zupy pomidorowej, a także wyrobić masło, wykonać pierogi i podpłomyki. Nie zabrakło także zabaw  na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody  Przedszkolakom tak bardzo podobało się w zagrodzie, że po powrocie dopytywały się o kolejną w niej wizytę.