..Muzyką Chopina malowane".

Z dumą ogłaszamy, iż laureatką konkursu plastycznego "Muzyką Chopina malowane", którego organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 17 w Toruniu, została Hania Jagielska z grupy PSZCZÓŁKI. Zadaniem dzieci było wykonanie pracy plastycznej inspirowanej utworami Fryderyka Chopina – polskiego kompozytora. Praca Hani powstała pod wpływem kompozycji ,,Walc wiosenny”. Hania zdobyła I miejsce w kategorii wiekowej 5 – 6 - latków, a uroczyste rozdanie nagród odbyło się w Toruniu w klubie ,,Od Nowa" we wtorek 30 maja. Dodatkową nagrodą dla wszystkich dzieci było przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", gdzie w rolę aktorów wcielili się rodzice przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 17. Haniu gratulujemy! Wykonałaś piękną pracę!