Przedszkolaki wzięły uddział w II BIEGU KU PAMIĘCI SYBIRAKÓW.

W niedzielę 17 września obchodzony jest Światowy Dzień Sybiraka. W naszym mieście uczczono to święto organizując wcześniej – w sobotę 16 września II BIEG KU PAMIĘCI SYBIRAKÓW, połączony z piknikiem. Udział w biegu wzięły także dzieci z naszego przedszkola, które wraz z rodzinami przybyły na plac przy Stadionie ks Legia. Dla uczestników przygotowano różne dystanse biegowe, uzależnione od wieku. Dzieci w wieku przedszkolnym biegły na dystansie 200 m. W trakcie wydarzenia odbył się też piknik rodzinny, prowadzona był zbiórka finansowa na cel charytatywny. I choć nie wszystko wyszło organizatorom, a kolana niektórych małych biegaczy były pościerane, dzieci dobrze się bawiły, a po biegu otrzymały medale i upominki.