• Odwiedziło nas: 1120950

Hura, Hura DRUŻYNA KANGURA - zajecia pokazowe.

DRUŻYNA KANGURA to zajęcia sportowe dla dzieci, których celem jest kształtowanie u przedszkolaków zainteresowania ruchem i kulturą fizyczną, zaspokojenie potrzeby spontanicznej aktywności fizycznej, a także przygotowanie do podejmowania regularnego podejmowania ruchu teraz i w późniejszych latach. Sprzyja to ogólnemu rozwojowi dzieci, co przydaje się w codziennym życiu teraz i w przyszłości, ale także przy ewentualnym uprawianiu sportu w późniejszym wieku. Taka forma działania jest także mentalnym przygotowaniem dziecka do aktywności fizycznej i działania w grupie. W poniedziałek 18 września we wszystkich grupach odbyły się zajęcia pokazowe DRUŻYNY KANGURA. Rodzice, którzy chcą zapisać dzieci na zajęcia zrobią to przez stronę internetową www.druzynakangura.pl zakładka ZAPISZ DZIECKO 2023/2024.