• Odwiedziło nas: 1120919

Zajęcia karate w przedszkolu.

W środę 10 kwietnia w grupie JEŻYKI, KRASNOLUDKI, PSZCZÓŁKI i WESOŁE MISIE odbyły się zajęcia karate, które poprowadziła Pani Monika Poczwardowska i Pan Andrzej Poczwardowski – instruktorzy sportu z ,,Samurai Spirit Dojo Klub Sportów i Sztuk Walki” , których pasją jest japońska sztuka walki – karate. Państwo Poczwardowscy opowiedzieli dzieciom, jak ten sport wpływa nie tylko na sprawność ciała, ale również kształtuje silny charakter. Goście zaprezentowali część swych umiejętności, a także zachęcili do wspólnych ćwiczeń, a nawet liczenia po japońsku! Zajęcia będą prowadzone cyklicznie , w ramach projektu ,,Teraz Twój Ruch. Bądź aktywny" i mają na celu zachęcenie dzieci od najmłodszych lat do aktywności fizycznej. Działania wspierane są przez Powiat Toruński.