Przedszkolaki przygotowują się do obchodów Dnia Zemi.

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest najbardziej znane święto ekologiczne – Światowy Dzień Ziemi. We wszystkich grupach przedszkolnych trwają przygotowania do obchodów tego dnia.  Nasze przedszkolaki  brały udział w zajęciach dydaktycznych, zabawach, podczas których dowiedziały się  jak pomóc naszej planecie, aby stała się czysta, zdrowa i piękna.  Dzieci uczyły się jak segregować śmieci, oglądały filmy edukacyjne, albumy i książki, uczestniczyły w grach edukacyjnych o ekologii, poszerzały, utrwalały swoje wiadomości o przyrodzie oraz ekologii.  Dzieciom z grupy MYSZKI, w segregacji śmieci pomagała Kicia – Kocia. Wdrażanie postaw proekologicznych powinno odbywać się już od najmłodszych lat, by nasza planeta służyła nam jak najdłużej.